| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naši to netušili, já jsem nic neřekla. Asi jim mohlo dojít, že se mi tam najednou nechce, když jsem tam předtím chodila pořád (měla jsem moc ráda 3letou sestřenku a mimino bratrance, chodila jsem je vozit, hlídat). Teta si myslím, že to minimálně tušila, protože jednou k nám přišla ožralá, když byli naši dlouhodobě z domu, a pindala něco o tom, že nemáme vykládat, že nás strýc przní. Vzhledem k tomu, že jsem to nikomu nevykládala, asi to tušila nebo věděla.
Když jsem to řekla našim celkem mi to pomohlo. S MM jsem to probrala možná ještě dřív, než jsme spolu začali chodit. Jsem teda děsně nastartovaná, co se týče vztahů chlapů a dětí, všechny kámošky varuju a tak. Jo, řekla jsem to i další mamčině sestře s tím, že jí moc děkuju, že byli se strýcem vždycky super a kompenzovali mi zážitky s tím debilem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.