| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jenom s partnerem moc času netrávím, něco večer v posteli, několik večerů za rok, kdy jsou obě děti pryč a občas nějaký výlet ve dvou, když např. necháme děti u babičky. Ale dotaz se zřejmě týkal i času, kdy jsou s námi děti, případně jiné osoby, ale nejsme oddělení s partnerem? To je potom většina večerů tak cca od 21.00 (do té doby má často někdo z nás něco svého) a většina víkendu - v sobotu míváme společný výlet nebo jinou společnou akci, v neděli se někdy rozdělíme, zejména odpoledne, kdy jde manžel třeba na kolo nebo plavat (sám nebo s někým s dětí, pokud se jim chce) a já buď zůstávám doma (někdy si "užívám", jindy uklízím, co jsem přes týden nestihla) nebo se jdu třeba projít někam do obchodu atd. Od té doby, co mohou být děti přes den samy doma a my s manželem nemusíme své volnočasové aktivity tolik koordinovat, tak jsme spolu míň, ale nevadí to myslím, nikomu z nás. Možná, až budou děti úplně z domu (resp. už nebudeme muset na ně vůbec dohlížet), tak třeba si začneme domlouvat i společná odpoledne hned po práci nebo společné večery mimo domov ...
Oddělené dovolené máme jenom s dětmi během prázdnin každý jeden týden (manžel s nimi obvykle jede ke své mamince, já na nějaký společný pobyt se známými). Kromě toho jsem já byla 2x za naše manželství sama na 4 dny pryč za kamarádkami, co žijí v zahraničí, manžel měl "na oplátku" nějaké zahraniční pracovní cesty a občas nějaký teambuilding. Jo a "sportovci" jsme oba, ale už jen amatérští a nemáme s tím žádný rodinný problém ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.