| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Angrest,
to je neuveritelny, jak jsou ty schemata totozny. Otec me matky to delal taky, ji ne, ta ho nekompromisne odstrihla uz v sestnacti, ale dospelemu synovi. V me praci to bylo, kdyz jsem mela tak rok, dva po skole, takze samozrejme v ocich vedeckych pracovniku duchodoveho veku jsou to jeste decka, ti doktoranti. Takze to bylo neco jako prosim vas, vzdyt vy jste jiste taky matka, ja o ni mam takovej strach, ona Zuzanka byla dycky takova hodna a poslusna, dobre se ucila, samy jednicky nosila, a ted si predstavte, tohle. Jezismarja, co???? No, predstavte si, ja mamm o ni takovy starosti, to vite, je nase jedina, vsechno vzdycky jen pro ni, vsechno jsem ji dali, vsech - no, a ted tohle!!! Propana, co se stalo???? No dostala se do hrozne situace (vlivu zlych lidi, manzela, islamskeho statu dosad cokoli ...v tvem pripade tezke nemoci) je uplne mimo, nevi, co dela, uplne ji vymyli hlavu, ublizuje nam, hrozne nam ublizuje, ani vam to nebudu lict, jak moc, a manzel uz je nemocnej, a ona byla vzdycky jeho vsechno, to vite, jediny dite, vsak to znate, strach o ty nase robatka!!! myslim to s ni dobre, vzdyt kdo jinej, jeji vlastni mama, vsak jste taky matka, znate to! vy mi jiste pomuzete ji nejak nenapadne nasmerovat, pomoci ji zbavit se manzela ~t~

Pani laborantka, veku me matky a s jedinou dcerou myho veku, mi to tak nak nastrela. ~t~ A prej, ta tvoje mama snad vubec neuvazuje, copak nechape, ze te takhle nadobro ztrati? Ale chape, chape, ale ona o MNE vubec nestoji, vite, ona stoji pouze o to me stoprocentne ovladat.

Nejvic bolestny a vlastne ponizujici je, ze ja o svou matku bohuzel stale stojim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.