| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, hele, my takhle zili roky, nemocny manzel, specialni dite, ktere ani nemohlo byt ve skole cely den. Jednou mi psychiatricka vycislila, kolik by asi stal muj manzel stat, kdybych tu nedelala naraznik mezi nim a spolecnosti, bud by v tu dobu skoncil v lecebne, nebo ve vezeni, 60k za rok minimalni castka. Ja obstaravala vse za mnohem min a kdyby mi za tu almuznu bylo zakazano si kupovat veci, ktere chci, tak proste zdrhnu a at se stara ten stat. Pece je pravoplatna prace, nadrela jsem se mnohem vic nez v bezne velmi dobre placene praci, o tom, jak utrpela ma psychika ani nemluvim.

Pestounska pece je u nas placena tak, ze pestouni do zadne jine prace nechodi. Dite se neodebira z duvodu nedostatku financi v rodine, ale pokud k odebrani dojde, dostanou pestouni mnohem mnohem vetsi penize, nez by dostala puvodni rodina na jakkychkoliv socialnich davkach. Clovek v peci statu stoji tu spolecnost mnohem vice (ve vsech smerech), nez clovek v peci rodiny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.