| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem dost stará na to,abych si pamatovala z práce zálohu a dobírku.Každý měsíc jsme naklusali před účtárnu a dostali peníze a pásku.
Za sebe musím říct,že mi vyhovuje to,když dostanu peníze najednou. Vím,co musím zaplatit a kolik mi zbyde jako spoření na účtu. Kdybych měla mít plat na 2x nebo po dnech či týdnech,tak bych v tom asi takhle jednoduchý systém neměla.
O tom, že by pro nízkopříjmové byla nějaká výhoda dostávat výplatu denně,týdně dost pochybuji.

Monty,
drobné radosti jsou fajn,ale je rozdíl, jestli utrácíš za svoje peníze,které získáš odvedenou prací, nebo jestli každý den běháš za pošťačkou jestli už ti přišla složenka z ÚP. Na tu částku na složence pracují ostatní a já fakt nemám radost,když se podívám na výplatní pásku a vidím, kolik peněz si stát strhne,aby mohl přesypat jinam. O tom, jak hospodaří ta dotovaná skupina s financemi a,jak je ochotná, nechat si poradit s běžným finančním plánováním, mám dost konkrétní představu. Řeším to denně. Takže za mě radovat ano,ale za svoje. A pak ještě k té ušetřené pětistovce. Možná jsem divná,ale byla doba,kdy mi udělala radost i ta ušetřená pětistovka každý měsíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.