| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pro mě je třeba odbourání sacharidů tak nekomfortní, že to nedám. Neumím si představit nejíst přílohy k obědu a chleba k večeři. Zeleninový salát s masem nebo sýrem, případně zeleninová polévka (nehledě na ten vopruz to muset připravovat) mě prostě chuťově neuspokojí a ani dlouhodobě nezasytí. Jako jo, jsem schopna to krátkodobě s vypětím všech sil vydržet. Ale to jaksi nic neřeší. Je třeba jíst tímto způsobem dlouhodobě, asi už navždy, což nedám. Totéž se týká jakéhokoli dietního plánu, všecko jsem schopna vydržet jen velmi krátkodobě, tak měsíc, víc ne.
Takže jsem na tom jako Valkýra - vím, co by zabralo, ale nemám vůli to vydržet. A v současnosti se do toho ani pouštět. Ano, štve mě, že jsem tlustá, do 40 let jsem vážila 49 kg (při stejném stravování a životním stylu), pak jsem díky AD přibrala za půl roku 10 kg a od té doby to už jede nahoru. Občas jsem zkoušela zhubnout, párkrát se mi několik kil povedlo shodit, ale jakmile jsem začala jíst normálně (tj. tak, jak mi to vyhovuje), okamžitě kila zpět.
Rezignovala jsem.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.