| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vidíš, to není úplně od věci~;)~R^! Hustý polívky obecně by mohly být pro mě na večeře řešení~d~. Každopádně pořád mě dost trápí to, o čem jsem už psala a evidentně tento problém nikdo moc nemá (i když to někomu vykládám, tak se diví...~a~) - že zkrátka když mi hlad trochu přeroste (třeba se naobědvám až po hodině, co pociťuji první příznaky hladu), hlava jakoby už vůbec nepřijme informaci, že už jsem se najedla (i když sním nějaké syté jídlo, které by mě za normálních okolností v pohodě zasytilo na několik hodin) a je mi už špatně (malátnost, únava) po celý zbytek dne~:(...A je už vcelku jedno, co sním...Dnes se mi to stalo zase - k snídani po deváté talíř ovesné kaše s banánem, medem a kokosovým olejem, pak jsem ale dopo něco vyřizovala a byla na nákupu a oběd stihla dovařit až po druhé hod., cca od jedné už ale hlad a i když jsem k obědu měla kuřecí maso a šťouchané brambory se špenátem, už bylo pozdě a je mi celé odpoledne blbě (jakobych nic nejedla). Co to, sakra, může být?? Kdysi jsem to říkala i doktorovi na preventivce, jestli třeba nemám cukrovku, ale udělal mi testy a bylo to v pořádku. Nemáte to někdo podobně?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.