| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jdu z nakupu kolem 21 hod. a vola mi znamy z chalupy, ktereho jsem nevidela a neslysela nekolik mesicu, byla jsem zrovna na Vltavske, nahore na zastavce tramvaje....chvili jsme povidali a ja chodila sem tam po zastavce, pak uz mne bolely nohy, tak jsem si sla s telefonem sednout na lavicku pod zdi, na jejimz konci je osvetleny vodotrysk...sedla jsem si na jedinou volnou lavicku, plne zaujata hovorem, nekoukala jsem kolem sebe

najednou se vynori auto mestske policie, jede po chodniku az ke mne, k moji lavicce, zastavi, vystoupi dva straznici, chvili koukaji kolem sebe a pak jdou primo ke mne a zacnou na mne mluvit...ukoncila jsem hovor, nechapajic (prechodnik), co jsem provedla...mlady klucina v uniforme mi rika "vite, ze na zastavce je zakazano pit pivo?"....rikam "jake pivo?" a pak koukam, ze pred moji lavickou stoji na betonu plechovka s pivem....ja uz roky piju jen jednou za rok, na firemnim vanocnim vecirku sklenicku sampanskeho, jinak vubec nepiju, ani pivo, ani vino, ani zadny jiny alkohol...takze toto podezreni mne silene vytocilo a zacala jsem se vztekat a ptat se, z ceho dovozuji, ze se jedna o moje pivo a/nebo ze ho piji, kdyz ve skutecnosti jsem abstinentkou....na to se mi dostalo umravnovani, ze se mam chovat slusne a ze jsem zrejme pohorsena...rekla jsem, ze jsem urazena na nejvyssi miru - a jeste chvili probihala slovni prestrelka, kde se jen cekalo na to, az reknu neco, pro co by mne mohli zadrzet

dodavam, ze jsem byla slusne oblecena, ruzove tricko a cerne trictvrtaky, v ruce nakupni tasku a pres rameno kabelku, cerstve umyte vlasy, zadny make-up...jsem obtloustla pani 50+

pritom na kratke ceste mestem jsem predtim potkala hezkych par zjevu, ruzne pod vlivem, mluvicich si sami pro sebe apod.

no, nena.ralo by Vas to?
zvazuju, ze si budu stezovat

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.