| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rišulko: jako první mě napadlo, že kdyby tento příspěvek napsala Černá kronika, tak dostane neskutečnou čočku~j~

Občas mám taky takové stavy, když mě rozčiluje, že nic nefunguje, ale mám pocit, že to není tím, že by se situace obecně zhoršovala, spíš jak jsem starší, tak to víc vnímám. Zamlada mi to bylo jedno.

A teda ta datovka je možná dobrý nápad, ale zase se na ni nedá úplně spolehnout. Podala jsem žádost o příspěvek na péči pro nemocnou maminku, půl roku se nic nedělo. V té době každou chvíli vycházely články, jak jsou úřady přetížené, že těch žádostí mají mraky a nestíhají, tak jsem to neurgovala. Když mi došla trpělivost a volala jsem tam, tak dáma na ÚP mě zdrbala, proč jim něco posílám datovkou, že ona to vůbec nepoužívá, ani neví, že to mají. Do týdne maminka zemřela, takže už pak nebylo co řešit~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.