| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"A kdyby o mě v dětství měl můj otec zájem, znamenalo by to pro mě mnohem víc než nějaký rituály ve stejný posteli nebo oblíbenej plyšák."

Monty, aha, tak tenhle tvůj příspěvek mi teprve objasnil, co ti vadí na tvrzení o významu stálého prostředí (a plyšáků ~;) ) pro malé dítě. Pochopitelně, jestli se o tebe otec vůbec nezajímal, chápu, že bys bývala dala téměř cokoli za to, abys mohla být s ním. Dobře to znám od svých pěstounských dětí, také po svých biologických rodičích touží - jenže, když se pak s nimi setkají, někdy zjistí, že každodenní život s nimi by nebyl žádné terno. Což neznamená, že by tito vytoužení rodiče nemohli být pro děti svým způsobem důležití.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.