| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no dceři dnes skončila karanténa a nebýt mé výrazné pomoci tak má asi tak třetinu informací. Učitelka nespolupracovala žádná a já jsem zůstala na HO takže jsme vždy před školou při čekání na mladší odchytila některou dceřinu spolužačku a požádala jsem jí, zda mi vše ukáže a nafotila jsem si to. Dolovala jsem z nich i organizační informace jako rozdělení na počítače a angličtinu, jak je to z polední pauzou a tak. Jednu kamarádku, která je ochotná a s dcerou si často volají přes whats app dcera má a ta jí to posílá, ale je bohužel trošku slabší takže občas něco neví, nebo splete.
Jako pracující rodič bych byla moc ráda, kdyby se škola v tomhle trošku změnila a základní osnova učiva by prostě někde dostupná byla, třeba na bakalářích.

Historicky - moje střední škola pro tyto případy prostě zakoupila na chodby kopírky a šprtky jako já pak půjčovaly spolužákům sešity ke kopírování před každou písemkou nebo po nemoci. Nikdy jsem nikomu neodmítla a přišlo mi to normální a jim taky.
Na základce jsem dokonce jednomu klukovi, který chodil do školy se zlomenou rukou psala zápisky v předmětech jako dějepis, přírodopis, zeměpis, nejdřív jemu a pak sobě. Dostala jsem za to pochvalu a od jeho rodičů balík dobrot. Učitelku vůbec nebralo že by mu zápis "nějak obstarala" - prostě ve třídě bezradně rozhodila ruce a pak se zeptala, zda je někdo ochoten pomoci.

za mne je cesta někde mezi

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.