| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko, to je přesný - taky postižený sourozenec, u nás tedy blbě vedeným porodem, o to větší problém nejen mentální, ale i fyzický /je na vozíku/, takže jsem obě těhotenství hlídala jak pes, aby se nic nepodělalo, dobrovolně absolvovala večkerá myslitelná vyšetření i když jeho postižení není na genetické bázi atd. No, nepodělalo se nic, ale jedno dítě má ADHD a druhé ADD a SPU, takže zcela ošéfovat to nešlo. Nicméně oba to zdárně kompenzují a dělají nám radost. Hlídala jsem to zvýšeně do doby, než začaly chodit a mluvit, pak už mi přišlo, že je to dobré, zároveň jsem vždycky věřila, že jsem porodila silné jedince a ono zatím jo, byly nemocné minimálně, přestože navštěvovaly kolektiv a chodily na plavání, odkud jsme běžně v zimě odjížděli s mokrou hlavou atd.
Co se týká otázky tématu - v každém mém životním období je něco, kvůli čemu jsem/ byla jsem převážně spokojená a šťastná i když tam byly i negativní věci. Vlastně si nemůžu vůbec stěžovat /a taky si nestěžuju/, věřím, že jsem dítě štěstěny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.