| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám syna s několika dys a dceru v pohodě až chytrou. Já sama snad taky nejsem úplně marná. Dcera dělala přijímačky letos na jaře, přípravu jsme dělaly víceméně doma, od podzimu, docela zevrubně řekla bych (a řízný vychytávky typu přísloví a podobně používám v běžné mluvě). Stejně byly vždycky úlohy, se kterýma jsme nehnuly (v matice teda víc, tam kulham) ale i v čj mě přímo sraly úlohy s textem (dle mého mínění často úplně mimoidnim) typu "v uvedeném textu ve třetím odstavci ve druhém souvětí určete ....). Mraky a mraky zbytečný ho textu jak v zadání tak v ulohach. Chytaky. Vlastní tvorba NULA. podle me nelze těmito testy zjistit schopnost vyjadřovat se v češtině. Dcera se ani na jednu školu z toho jednoho cermatiho pokusu nedostala. Naštěstí se už předtím dostala na SŠ přes talentovky. I přesto byla zklamaná že sveho výsledku, protože se snažila, neodflakla.

Takže závěrem - syna tím trápit nehodlám vůbec. Ten není ani schopen to zadání v limitu přečíst, natož vypracovat. A nějakých deset-patnact minut navíc tomu rozhodně nepomůže. Musel by mít asistentku, co by mu to zadání prezvykala v normální mluvě, a zkoukla by, jestli místo plus nenapsal omylem mínus. Je to prostě zmatkař a tyhle věci ani v sedme třídě nedává automaticky. Tak ho připravíme na talentovky a bude to, naštěstí má v oku vytvarku a v uchu hudebku, probíhá priprava na ZUŠ, tak snad se zadari.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.