| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty?.. ty jako nevidíš dál než za vlastní plot nebo co?

To se mi nechce připustit.

Já ty příbuzné mám - v té Horní Dolní - jak tomu tady říkáte.

Roušky vyjely cenou nahoru během dne, tam je prodávají jen Vietnamci, ale je tam taky hodně holek, co šijí, ale tam nejsou obchody.. takže musejí dojet pro materiál, co nebyl.
Závoz nákupu je mimo dosah hlavního města. Obecně takhle nenakupují, tam - div se - nejezdí - Tesco, ani Rohlík.
Pomůžou sousedi, ale ti mladší sousedi mívají vlastní práci a aby zásobovali celou vesnici nebo její půlku - prima nápad na podnikání, ovšem ne v době virové, nejsou hyeny.

Kvůli viru odpadla jedna pečovatelka, druhá, pak zdravotní sestřička, ... nechodící člověk v domácí péči jednoho chodícího ale nemocného.

Zaplatíš péči komerční. Neexistují páky, když je ochromena státní péče na jiné - bezplatné.

Pak ještě zaplatíš víc telefonování, víc dopravy (přestala fungovat sanitka na vyšetření od lékaře i lékař sám). .. nepočítala jsem to. Hradili z úspor, něco my, o to nejde.. kdyby nemohli, my nebo někdo jiný. Ale těch plošných 5000 co mají dát a zatím nedali neřeší, kdo je sám, do má příbuzné atd.. podobně jako těch 25000 pro osvč.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.