| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dabo, nemyslíš, že každá věc, kterou dělá spousta lidí, má nejspíš svý důvody? že třeba to školství má něco specifickýho, že třeba potřebujeme něco umět, co není nutný, aby každý objevoval sám a ztrácel tím spoustu času?
já mám manžela IT, kluky doma velice schopný, ale toto neznají, tak proč by tím měl kdokoliv ztrácet čas, když na to můžeme mít školení?
já ti taky nemluvím do tvé práce, nevyznám se ve vašich interních nařízeních ani ve specifických potížích tvýho oboru
on má každý pocit, že škole rozumí, protože tam chodil a třeba tam chodí i jeho děti, že ví nejlíp, jak tam všechno dělat správně, ještě správněji a prostě nejlíp, tak můžeš třeba zajít do vaší školy a zeptat se jich, s čím potřebují pomoct, nabídnout jim tvoje služby a možná je využijí, já budu radši využívat to, co bude speciálně pro naši školu, co budeme dělat všichni, aby bylo možný se vzájemně domlouvat
náš ajťák ví, co nás čeká, něco málo od něho už mám, nějaké informace taky, přesto to není on, kdo nás bude školit, protože ani on nezná ještě asi všechno, a nebo je jiný důvod, který neznám a popravdě je mi to jedno, já mám teď hodně práce s tím, abych vymyslela, jak dětem vysvětlit to, co už zapomněly, co jim nejde, jak to udělat co nejefektivněji a nejrychleji, protože netuším, kolik na to mám času
každý máme svou náplň práce, v září je toho strašně moc i kolem papírové práce
tak hektický začátek roku nikdo nepamatuje, není potřeba na nás ještě tlačit s něčím, co bysme měli nepochybně dělat líp

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.