| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko, já hrozně nerada dělám něco, o čem nejsem přesvědčena, že to má smysl, stejně tak znám školní prostředí
kdysi jsem napsala, že nebude možný větrat, no a je to tady, v úterý ve škole zima, já jsem otevřela okno, okamžitě námitky, děti i asistentka, o přestávce nesmíme, v hodině je jim zima, chápu, já nesedím, oni ano

minulý týden jsem okna otvírala na celou hodinu, dnes na minutu, a to venku ještě žádná zima není
jenže třeba v mojí třídě chybí pětina dětí, jsou nachlazení? třeba z toho okna? nebo je to covid? příznaky jsou stejný, trochu teplota, trochu bolí v krku, trochu rýma, trochu kašel
větrat víc, nebo míň?

výuka v rouškách - no prostě učí se v tom blbě, tlumič není ideální nástroj pro učitele, rodiče si stěžují, že v tom musí být děti, a to nemusí mluvit
respirátor si zatím neumím představit, proto jsem se včera ptala
zatím si neumím představit ani kohokoliv s rýmou, nejspíš budeme kvůli rýmě doma, bude mít kdo učit?



to není negativní příspěvek, to je jenom znalost prostředí
taky jsem se naučila říkat ne, dokonce proti vůli většiny, je to lepší, než dělat něco, co dělat nechci, v čem se necítím ani trochu dobře

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.