| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Za mne nikdo nechce zlehčovat tvou životní tragédii. Myslím, že většina z nás si to ani představovat nechce, natož to zažít.

Kdysi mi manželem opuštěná kamarádka řekla, že by bylo lepší, kdyby ho sestřelilo auto.
Byla by opuštěná "vyšší mocí" než jeho vůlí...

Podle mého, když něco nejde, tak to nejde a bylo by dobré to řešit vlastně pro všechny zúčastněné, žádné hezké výsledky to nemívá a život je utíkající kobyla a velmi krátký.
A pak není každý den oslava, asi jsou důvody pro neužít dne.. ale je fakt, že mi to přijde jako velká škoda.

Mám to v rodině. Dítě, kterému bylo hráno divadélko o úžasném, klidném a pohodovém manželství bez hádek, zbožštění otce, co byl vědec.. aby až ve věku velmi dospělém zjistilo, že táta byl sobec, maminka zemřela péčí a obskakováním vědce poměrně mladá, protože významnost otce nepřipustila dovolené, péči o maminku, domácí diskuze, tatínek byl někdo, kdo musel pracovat, neměl být obtěžován domácími nesmysly ....

To dítě je už dávno dospělé a je na tátu dost naštvané a vzteklé, poměrně dlouho se učilo, že tatínek není Bůh atd. Je mu mnoho let a tátovi to dneska zazlívá, třeba nešetření a úmrtí matky. Otázka je, kdo to vlastně chtěl? Kdo o tohle nastavení stál? Otec ho nevyžadoval...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.