| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vločko, na to fakt žádný jiný fígl není, než že to nádobí, co se ušpiní, musí někdo umýt. Jestli po každém jídle zvlášť nebo až večer obří horu najednou, to už je asi na zvážení každého (mně by se tedy nádobí z celého dne ani na linku nebo jinam do kuchyně nevešlo, leda bychom ho odkládali do vany, takže u nás by se muselo mýt víckrát denně - i myčka o víkendu jede často 2x) Pak se taky ještě můžeš snažit, aby bylo nádobí co nejmíň, ale to jsou spíš takové "eklové" taktiky. Např. můj muž se často snaží dát si jídlo na talíř už po někom, "aby se ušetřilo nádobí", s čímž mě tedy akorát tak rozčiluje, když si toho všimnu. Jinak tedy klasická "úspora nádobí" je jíst hlavní jídlo z talíře po polévce (který se buď vypláchne nebo taky ne), každá osoba používá celý den 1 hrnek nebo skleničku na všechny nápoje atd., případně tedy nemusíš vařit teplé večeře, aby se neušpinily hrnce, ale tohle já třeba za řešení nepovažuju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.