| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fascinovaly mě počty lidí na Čertových hlavách (Želízy). Taky kamarádka z Tupadel říkala, že děs běs. Na naší straně byl ale klid.
Dali jsme pochod s přejezdy přes kokořínské hrady a zámky, co lautr nevypadají jako hrady a zámky. Plánovali jsme pochod kolem Brocna (myslím). Prostě mě baví přijít k naprosto nezajímavýmu baráku a vědět, že je to "zámek".
Vidim je taky boží. Když je sucho a nemáš s sebou malý dítě, dají se trochu prozkoumávat lávky, s dítětem je to o hubu a je to lepší kolem vodojemu dolů kolem zříceniny hradu.
Na Mělnicku mě baví Hořínský plavební kanál (ale Zelčín bych mimo akce vynechala), ty máš malý dítě, ale když se ho zbavíš, tak asi tři metry nad zemí a tak tak dostupná je od Grobiána (Kokořínský důl) dostupná partyzánská jeskyně. Fakt nevím, jak to bude schůdné, je možné, že je moc mokro a nepůjde to, ale ta cesta (neznačená), je prostě boží.
V Osinalicích je soustava opevnění. Hezký, ale jedno jak druhý.
Nádherná je vesnice nad Rájem (vypadlo mi jméno).
Jo a taky jsou tu hry - asi šestikilometrové trasy +- Kokořínskem (jsou i jiné obce) s mapou a pokladem.

Já budu asi budovat králičinec a morčatárnu, možná ještě s dětma hrát na flétnu, třeba se naučím víc, než notu h, a, c, které jsem se naučila při jarních omezeních a chtěla bych šít a zaktualizovat stránky. Ale to jsou takové dlouhodobé cíle, ty mohu nahodit kdykoliv :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.