| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Demografické prognózy a projekce do r.2050, 2060 jsou celkem známé,alespoň ty pro ČR asi většina z nás někdy zahlédla, ale celý tzv.vyspělý svět teď bude fofrem stárnout

Bude to stará a výrazně polymorbidní populace, naděje na dožití roste, zdravá délka života ne. Bude to populace velmi velmi zranitelná vůči všem možným infekcím ....

Přemýšlím o tom, jestli teď, místo nějaké výjimečné situace, nenajíždíme pomalu na novou normu sterilní a sociálně distancované společnosti ....

Nechci otvírat debatu nad stávajícími opatřeními, byť např. zvažované snahy o zásahy pomalu do jádra rodinného života (např. nevím, co je pravdy na zprávě o opatření ve Švýcarsku ohledně rodinných setkávání) mne děsí.

Taky mám strach o své rodiče, a konec konců, ani já a můj muž nejsme nejmladší , ale až nám, tzv. Husákových dětem bude třeba sedmdesát, tak skoro každý virus bude mít razanci kosit jak ten, co se nezakecá .....tak poslední dobou tak apokalypticky uvažuju, jestli školy těm malejm nemytejm smráďatům pak nezavřeme úplně. Doteď mne nenapadlo, že by zestrárlá společnost vlastně mohla být jedním velkým domovem důchodců s permamentním zákazem návštěv ....
Když pomyslím, jak v tý době bude zdravotnictví našimi stařeckými neduhy přetížené permamentně ....

Padla na mne deka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.