| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

máme dobré vztahy, s každým trochu jiný
Dodala bych k tomu jen že vztahy s kamarády a sourozenci nelze porovnávat, prostě rodina je jednou rodina, to je zvláštní kategorie.

1 platí pro jednoho sourozence, asi bych neřekla druhé já, ale spřízněná duše jo, každopádně první osoba které bych volala když je ouvej

7 platí pro všechny mé sourozence. Kdykoliv se na ně můžu obrátit. I oni na mně. A vím to. Každý už jsme si za život prošli nějakým tím "černým" obdobím a sourozenci byli ti, kdo pomohl a podržel.

8 mám tři, počet je dostačují, méně rozhodně ne, více klidně, možná bych ráda sestru, mám jen bratry. Dodám že ani v dětství mi nikdy nevadilo že mám tolik sourozenců, naopak. V dospělosti jsme za ně moc ráda. Možná to nejlepší co mi rodiče do života dali :)

9 a 10 - já myslím že tohle se těžko dá takto jednoduše napsat, vztahy v dětství a dospělosti jsou prostě jiné a záleží na spoustě faktorů, ale tedy:
10 platí možná trochu pro jednoho sourozence, kdy kvůli věkovému rozdílu jsem byla spíš "třetí rodič", a po část dětství (jeho) jsme se příliš neprotínali, jelikož se mnou mlátila divoká puberta a doma jsem se téměř nezdržovala (jen sem tam o víkendu), v tu dobu jsme si byli asi trochu vzdáleni. Ráda jsem ho však měla vždy. Na "sobě rovnou" úroveň jsme se dostali až v dospělosti a máme hodně blízký vztah.

11 stýkáme se všichni
ps. tyhle rozmíšky že někdo s někým "neka" měli mí tří bratři v dětství, se mnou a já s nimi vždy měla vztah výborný a fungovala jsem jak "most" a narovnávač i vztahů mezi nimi, mezi nimi a rodiči atd. V dospělosti je pak tahle bratrská "rivalita" přešla.
Nejlepší vztahy jsme měli v dětství a mladé dospělosti. Později se do toho začaly vkládat partneři, tak to pak občas zaskřípalo mezi jejich manželkami, ale to sourozenecké jádro naštěstí pořád funguje dobře.

Vedeme k rodinné pospolitosti i naše děti, jsou podobného věku, hodně se stýkají a mají vzájemně velmi dobré vztahy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.