| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Moje sestra je báječná, ale já prostě nejsem ani šipkař, ani dobrovolný hasič, ani neujedu na kole 100 km denně, už dávno neumím žít na vsi a nerozumím jejímu humoru (ani ona mému)"

Libiku,
moje nejlepší kamarádka je pořádkumilovná osoba, ráda peče, má ráda malé děti, čte romantickou literaturu, žije na vsi a často nerozumí mému humoru. ~;) A je to víc člen rodiny než moje sestra, resp. ten vztah je úplně jiný než se sestrou, se kterou se sice taky nemlátíme navzájem klacky a při občasných setkáních se třeba i zasmějeme, nicméně moje sestra je neurotická osoba se sklony k hysterii a to já prostě blbě dávám. Navíc to pokračuje v další generaci, syn se zase kamarádí s jejím prostředním synem (jsou stejně staří), jsou v podstatě taky jak dva bratři.

Šipky, hasičství a jízda na kole, to jsou jen takové pičičandy okolo, podle mě je podstatný, aby si lidi sedli jako lidi. V nějaký zásadní "lidský složce". A tam je fakt úplně jedno, co je nebo není "krev", nebo ještě jinak, ta "krev" je právě ta složka, kdy to do sebe zapadne. No a když to není, tak to nevytvoříš.
Na vztahy ze slušnosti nejsem moc stavěná, snažím se jim vyhýbat, asi jak se to u nás v rodině nepěstovalo, nenaučila jsem se to brát jako "normální".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.