| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Připojuju se coby matka, která často nechápala smysl vzdělávání na bývalé škole.

Kolikrát mě chytl rapl, šla jsem je pod nějakou záminkou vyzvednout a odvezla je ze školy třeba do muzea, do galerie, na výlet... protože jim například uklízečka pouštěla filmy, asistentka pedagoga řekla, ať si hrajou na telefonech nebo družinářka, která je měla učit několik předmětů, odcházela ze třídy a nechala je hlídat svou oblíbenou šikanující žákyní.

Základní předměty jsem je naučila sama, nebo jsem platila kurzy a doučování.

(Jo a jedna učitelka z dané školy byla přesvědčená, že svým dětem ubližuju, nutím je učit se věci, které je nebaví, jsou zbytečné a kromě toho, že je týrám učením, se o ně nestarám a zaručeně jim nedám najíst nebo je nutím jíst divná jídla. Kdyby je viděla, jak se cpou sushi, asi by se pozvracela.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.