| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Udelali jsme to nejlepsi, co jsem udelat mohlo. poridili jsme si chalupu. Takze ted ziju tim, ze si ji zarizuji, shanim nabytek a doplnky pres internet z druhe ruky, siju zaclonky..a raduji se z vysledku. Chodime na prochazky a zkoumame okoli. Misto bot na podpatku jsem si koupila poradne farmarky. Snazim se hodne chodit, abych doplnila pohyb, co pres tyden chybi. V tydnu ucim online od rana do vecera. Aspon to rychle ubiha a tesim se na vikend. Covid jsem uz prodelala i cela rodina me sestry, takze o vikednu se snad uz muzeme sejit s rodici. Jedine, co me neba je nutit do uceni svoje deti, i kdyz uz alespon maji online vyuku.
Myslim si, ze ted mame sanci neco zmenit, berte to tak, navrat ke korenum, k sobe samym.. Ja ti Frederiko ro´zumim, taky mi nekdy chybi a dovedu si predstavit, ze by mi vylet do OC taky nakopl. Ale stejne tak me nakopne prochazka v prirode, zpev ptaku a prace na zahradce. A tak nejak zusim, ze tohle je opravdivejsi a zdravejsi. A ne si koupit dalsi tricko. Ja to vse beru jako sanci zacit jinak. Docela me ted zaujal rozhovor s Evou Francovou..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.