| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~R^Koupila jsem loni ve slevach v M&S to, co ty píšeš, tedy prostihleny, fakt pekne vypracovany, na knofliky, asi tak dlouhy jako na obrázku, pasek na vazacku...a je sv.modry~z~ - takova ta temer Elsovska barva, ale ne tak jasna.... je moc pekny a krasne sedi, navic je s primesi vlny a je to hodně znat, je v něm teplo. Jsem moc spokojená, musim rict... shanela jsem neco podobneho nekolik let, ale bylo to marne... mezitim jsem nosila ten svuj stary, ktery se na mne pak uz temer rozpadal. Vsude měly jen zupanoidny a nebo rovne střihy a ty mi vůbec ale vůbec nesedi.
A největší radost jsem měla proto, ze me v těch slevach vysel na tisicovku~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.