| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

taodvedle, já chápu nákup oblečení, zrovna dnes jsem zahlídla tepláky syna... kdyby to šlo, šla bych koupit nový, bohužel, rozjelo se zašití, víckrát už to nemá smysl, tak má použitelný jedny. pro takovou věc bych šla, ale ikea je zrovna něco, co bych oželela - já tam teda byla možná 2x, tady ji nemáme, ale stejně tak bych pro ty tepláky nešla do oc, ale do obchodu s vchodem z venku, a to i za normální situace, já ty oc nesnáším bez ohledu na cokoliv

co se týká nákupu oblečení přes internet - málokdy toho využíváme, na jaře jsem si koupila pět triček, dvě z nich mají blbý materiál, nebrala bych je na živo, ale posílat zpátky znamená jet na poštu, což je dost nepraktický od nás, takže je nechám :(
ale koupit takto zimní bundy, to bych neriskla, tričko stálo kolem 150 korun, to přežiju

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.