| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám dost lékařů mezi příbuznými i kamarády v různých pražských a středočeských nemocnicích, ano, je to dlouhodobý proces, COVID to ještě umocnil.
Tam kam chodím já se to taky zhoršilo, od jara tam vyšetřují i stážisti, stálý personál je ani nezná. Naučila jsem se nový titul: MUC.
O několika jindy rutinních vyšetřeních jsme se dohodli, že jsou zbytečné, což rozčiluje část pedantského personálu. V druhé nemocnici zae vyvěsili na web, že se omlouvají, ale jsou nuceni rušit některé plánované zákroky.
Taky jsem zažila znovunastoupivšího důchodce, jeho mladší kolega ho mezi dveřmi učil odebrání tkáně.
Na tohle žádný statistiky nejsou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.