| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kvítko, jo...
Já si myslím, že bychom si měli aspoň na nějakou chvíli denně vlastně jakoby ten stres a sledování zpráv a počtů úmrtí a tak prostě "vypnout". Říct si jo, tak se budu zas stresovat večer, ale teď půjdu ven, vezmu si knížku, pustím si film a ....vypnu.
Ono mi nic neuteče, tak si to pak přečtu večer...buď se vyděsím, anebo bude všechno najednou mnohem lepší.
Ta křivka se stejně musí zlomit... a já jsem opravdu vnitřně silně přesvědčená (a je to samozřejmě iracionální), že je to hodně na nás, na tom, kolik tomu všemu budeme věnovat pozornosti...jak to budeme "přihnojovat".
Ona teda o tom mluvila i Peková jinými slovy, ale tohle nemám od ní, takhle to pociťuju sama, už od začátku vlastně.

Ono to tak prstě je - čemu věnujeme pozornost )a péči, je jedno, jestli pozitivní nebo jakou), to nějak roste a sílí...než se to samozřejmě taky nakonec zlomí a skončí to.

Ale nechci těm mejma myšlenkama někoho rozčilovat, takže opravdu jdu za těma hezkýma věcma...a kdo to dokážete, zkuste si dát oddech od toho všeho...aspoň na chvíli. taky člověk furt jen nepracuje, netrénuje, neučí se...anebo když jo, nezvládne to dlouho.

Prostě uklidnit imunitu...aby byla akorát...aby nás nezničila...ten virus sám takovou sílu (asi až na výjimky nebo malé počty) nemá.

Je to asi paradox, že ty nejhorší stavy u těch "zdravých" si vlastně způsobujeme sami...tedy naši vnitřní "vojáci", co nás mají chránit :).
(a samozřejmě vím, že jsou pak lidi hodně nemocní a staří, kterým stačí málo...malá nemoc a nerovnováha...a...o těch samozřejmě nepíšu, to prostě jsou zranitelní různými způsoby)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.