| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co myslíte, že může následovat za další zpřísnění, o kterém má jednat vláda? Na netu psali, že se má jednat v úterý, v rádiu jsem zaslechla, že dneska. Tak nevím... Už mě žádný opatření kromě tvrdýho lockdawnu nenapadají. Počítá s tím asi víc lidí. Ráno mi manžel volal, že mu ve stavebninách říkali, že od středy budou možná zavřený. Na druhou stranu jsem četla Prymulovo slova, že zpřísněná opatření se nebudou týkat návratu dětí do škol. Já si připadám, jak v nějaký hořký komedii.
Jestli to nebudou ty školy v přírodě... V úterý to vyhlásí a ředitelé budou mít 5 dní na zařízení pobytu a personálního zajištění.


Podle ministra zdravotnictví Romana Prymulu (56) je na stole varianta, že budou potřeba další opatření v souvislosti se zamezením šíření koronaviru na našem území. Dojde k nim, pokud v úterý neklesne denní přírůstek nakažených. Ministr prozradil, zda dojde vzhledem k tvrdším opatření k návratu školáků do lavic. "Může se stát, že půjde o opatření, která se nebudou týkat žáků," řekl ministr pro ŽivotvČesku.cz.Pro ŽivotvČesku.cz připustil, že opatření nemusí zasáhnout do návratu žáků do škol. "Vzhledem k číslům, která jsou extrémní, bude záležet, jak se vše bude vyvíjet příští týden. Ale může se stát, že budou přísnější opatření, která se nebudou týkat návratu žáků do škol, ale budou se týkat dalších segmentů. Uvidíme ale, jak to v pondělí probereme," řekl pro ŽivotvČesku.cz ministr zdravotnictví Roman Prymula.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.