| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko,
tak to se budeme modlit, aby to tak i zůstalo.

My jsme v podstatě jen doma, max. dvakrát za týden jdu do kanceláře, kde je jeden jediný kolega, kancelář má cca 60 m2 a jsme tam jen my dva. Jinak pak na nákup a šup domů. Manžel obdobně. Syn sedí třetí týden doma.

U nás mají nejvíc kontaktů senioři 85+, ne že by se scházeli s jinými seniory, ale chodí po doktorech a častěji na nákup než my. Kromě toho seniorka si nenechala vymluvit nákup dekorací na hroby, chce se na to prostě podívat sama.
Jo, vlastně v sobotu přijel syn pracující a bydlící v krajském městě. U nás má zázemí, pračku, jídlo atd. Toho ale prostě odstřihávat od rodiny nebudu a ani nemůžu, protože by to psychicky nedal a senioři už vůbec ne. Když má přijet (jednou za 14 dní), tak se ptají každý den, kdy přijede.

Jak říkali o minulém víkendu, že se lidé víc pohybovali venku, tak mi došlo, že jsme byli se synem na kolech, měla jsem s sebou mobil, takže mě taky vlastně vyhodnotili jako bych se pohybovala mimo bydliště.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.