| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Určitě to tak je.
Moje děti jsou zvyklé se hýbat, ale oblečení do deště mají možná dva nejmladší. Starší mají membránové boty (tedy haha, nejstarší mi z nich vyrostla) a relativně nepromokavé bundy. Já mám možná tak tu bundu a samotné je nepustím, aby pobíhaly po lese.
Nevím ještě úplně jak to budeme dělat, ale něco budeme muset vymyslet. Věřím že děti kteří se normálně nejsou zvyklí hýbat se prostě teď hýbat nezačnou. A popravdě on na to také není moc čas. Děti mají sice online výuku nejdéle tři hodiny, ale úkolů nad hlavu, u nich občas potřebují asistenci nejméně technickou, u prvňáka musím sedět, někdy se musí nakoupit (ono samo nejlépe :-), uvařit, něco uklidit, zařídit....
Taky mám krokoměr. Když mám dobrý den, ujdu s dětmi okolo osmi tisíc kroků, průměr je ale u pěti. Když je hezky. Včera jsem ušla dva tisíce a bude hůř.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.