| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kachno, taky mám šesťáka - a je to u nás stejné, zadání práce od učitele většinou pochopí, ale neudrží, zapomene, přehlídne něco...navíc on jak je v logo třídě a má horší čtení a porozumění textu, tak s ním doma dělám i výpisky z učebnice stylem, že mu přečtu tu kapitolku a pak společně dáváme dohromady, co je z toho podstatné na vypsání...potom už si úkoly v pracovních sešitech udělá většinou sám, jak si z té předchozí práce ty věci zapamatuje...dneska jsme zrovna dělali Mezopotámii~:-D, no a co má odeslat, to taky ví, dokáže si to sám nafotit a poslat, ale občas mu to musím připomenout a obvykle dělá všechno na poslední chvíli...od jara, co jsme jeli školu doma, tak jsem ho učila, psát si na všechno lístečky - co má udělat, odeslat apod...a odškrtávat si to...to už teda funguje celkem spolehlivě a všimla jsem si, že to začal používat i v mimoškolních věcech, když chtěl někomu napsat, něco udělat na PC apod. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.