| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne, není to jedno.
Mě osobně neustálé zevšeobecňování a podsouvání toho, že "lidi" nedodržují, chlastají, každý každého oblizuje, že jsou všichni prasata, co na sebe prskají, plivou, s chutí se lepí na každého, koho vidí, taky vadí.


Vadí mi to zevšeobecňování. Jak tady na diskuzích, tak od politické reprezenatace. A proč mi to vadí? Protože je to naprosto evidentní lež a manipulace. Taky se mi jednou stalo, že se mi na poště nalepil chlapík na záda, ale to nebudu podle jednoho chlapíka soudit všechny, přece. Já naopak vidím, že lidi se sobě vzájemně vyhýbají, neusmívají se na sebe, nemluví spolu. Vždyď i tohle je přece hrozný. Lidi sebe chodí jako kolem prašivých psů. ~n~

Jediné nařízení o kterém vím, že se houfně nedoržuje, je zákaz stýkání širší rodiny. Děti, rodiče a vnoučata se navštěvují, ale nikdo jiný, nepořádají se žádné širší sešlosti. A návštěvy se konají z 99% z popudu rodičů, než žít x měsíců v izolaci, raději zkusí riziko nákazy.

A pokaždé, když čtu nebo slyším, jak lidi "prskají, plivou, nedodržujou", mám sto chutí na všechna ta opratření hodin bobek, fakt mě už nebaví celé týdny poctivě dřepět na prdeli a jako bonus poslouchat řeči o prasatech apod.

Jestli má být účelem přimět národ k větší disciplíně, tak neustálé podsouvání o nedisciplinovanosti není správný způsob.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.