| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem jako první známku v prváku na gymplu dostala trojku, právě z tý geologie. Byl to šok, do tý doby jsem znala jen jedničky~t~ Ale hlavně-věděla jsem, že jsou jen dvě známky za pololetí, takže z dalšího zkoušení prostě musím dostat jedničku a i tak to bude hrůza, protože i kdybyhc uměla všechno od A-Z i pozpátku, budu mít na vysvědčení dvojku~:-D
Prolezla jsem knihovny apůjčila si veškeré atlasy šutrů a všeho možnýho, co s tím souviselo. Dávala jseextrémní pozor při hodinách. Každou přestávku jsem běhala nahoru do laborky,abych si aspoń po dobu pěti minut prohlídla v bednách všechny ty šutry a poznala je při poznávačce.
Výsledek byl ten,že v geologii jsem byla nejlepší široko daleko~t~, s přehledem jsem poznala všechny ty aragonity vřídelní kameny, z dalšího zkoušení jsem dostala jedničku, na vysvědčení dvojku,stejně jako blbec, kterej nepoznal třeba ani to uhlí:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.