| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Del, smysl fyziky rozumím, ale já mu to prostě nejsem schopona poskytnout.

Vůbec i to ostatní, asi kdybych se já sama tolik neangažovala, byly by jeho výsledky jiné, jakože přesvědčivější, přiměřeně tomu papíru. Takhle vypadá, že i přes papír zvládá, ale těžko říct, jak moc by mu to prospělo, papír má, přístup taky, tak lepší nechat tak, nevrtat, jak je v pohodě, lepší než se bát, kdy skočí do afektu.
Už tak nechápu, jak v téhle pohodě si furt musí rvát ty vlasy, dr to už uvedla jako další do diagnos, jako ocd.

Prostě péče je o jistotě. Jsme viděli v sobotu na výletě, takový řev na Godule nebyl ani za nahánění heretiků. A to šlo o čurání u stromu v liduprázdném lese. On nepůjde na záchod nikde jinde než doma, u našich, ani ve škole ne, a v tom lese záchod jaksi nebyl vůbec.. (To je jako taky dobré téma, covidové, všechno otevřené, kávičky a grogy z okýnka, ale na záchod se nesmí nikam, ajaj!) Jsem viděla kousek holé dupy, bo jsem čekala, kdy budu pomáhat s oblíkáním, a bylo to hotovo. Ale že se koupe nahý a to mu pomáhám taky, to neva, venku to va, prostě nevíš, co kdy..

Díky moc za ten dotaz na druhý jazyk. Já jsem prostě blbec, který neví, co mi řeknou, to dělám, nevím, že mám i jiné možnosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.