| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já se zase přiznám, že vůbec nerozumím tomu, že jsou lidé ochotni respektovat jakákoliv nařízení, které vydává naprosto nekompetentní vláda s čele s estébákem a dotačním podvodníkem.
Ekonomicky aktivní lidé po statisících sedí doma nebo se jim pomalu, ale jistě, celoživotní práce hroutí pod rukama a stát nebyl dosud!!! schopen ochránit lidi v domovech pro seniory a podobné. Fraška s hromadným testováním a distribucí testů, doufám, bude jednou potrestána.
Malé krámky a služby stojí, velké supermarkety jedou a rejžujou. Ostatní investují obrovské peníze do eshopů a dělají co mohou, aby přežili.
Školáci sedí doma, celý den čučí do obrazovky a nám připadá, že je to OK? Opravdu? Maturanti neví, jak bude za pár měsíců vypadat maturita, o přijímacích zkouškách na VŠ ani nemluvím.
Nemáme zdravotníky? Oslovíme ty, kteří jsou venku? Další fiasko.
Různé podnikatelské svazy nabízí vládě řešení, jsou ochotni na sebe převzít hromadu opatření, ale vláda je k nim hluchá. Už mě nikdo nepřesvědčí, že to není cílená likvidace malých a středních podniků.
Má se zamezit hromadění lidí? Fajn, tak omezíme třeba tak důležitý úřad, jako je dopravní evidence. A dva v týdnu stojí lidi v kilometrové frontě ~o~ Posunul se stát v digitalizaci alespoň o píď? Neposunul. Asi jsou úředníci na HO ~t~. A takových příkladů se dá najít celá řada.
Roušku nosím, ruce si myju, svoje kamarádky jsem již řadu týdnů neviděla, mám strach o práci, o to uživit dítě na studiích, zaplatit hypotéku, ale odmítám se více podílet na frašce jménem covid.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.