| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám také pozici, která vyžaduje dlouhého zaučení. Je s tím hodně práce, proto si pečlivě vybírám.

Beru teda jenom ženy.

Měla jsem absolventku, která mi po roce odešla do Prahy s/za novým přítelem

Měla jsem mladou holku, která mi tam zůstala 6 let, pak šla na mateřskou a těším se, až se vrátí.

Měla jsem 50 letou paní, to se zdálo být jako nejlepší volba, bohužel zas jí těžce selhalo zdraví...

V současné korona krizi, kdy mi všechny zaměstnankyně mají menší děti (i já), čili každý se stará o svoje děti a do práce chodí jen omezeně, jsou vlastně za "trest" i matky prvostupňových dětí... (a to kopu i do sebe, jsem vyflusnutá, ještě teď pracuju...)

Takže on si člověk asi nevybere. Asi by byla ideální tak 40 -45 ti letá, která má už třeba nejmíň 13-15 leté děti, ta už na mateřskou nepůjde, o dětičky se starat nemusí a zdravotně snad bude taky ok... Ale je fakt, že taková zas bude chtít nejvíc peněz ~t~ ~t~ ~t~

Nevím... Věrní a spolehliví zaměstnanci se holt musí platit zlatem a musí se rozmazlovat. Mladou holku pod 30 let už brát opravdu neplánuju, jednak "to nic neumí", jednak je výsadou mládí být "free" (čili měnit zaměstnání (zkoušet, co mě baví), odjet do zahraničí, zamilovat se a odstěhovat se pryč, příp. tedy i otěhotnět). to už radši ženskou, která v našem městě má muže, děti, něco už umí a bude si vážit našich "výhod" (pružná pracovní doba, možnost částečného úvazku atd., nepřesčasy a nevíkendy)...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.