| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ruth, ale najde, neznám nikoho, kdo by nenašel. Na pracáku se vyskytnou i nehledači práce, ale ty zkušený personalista pozná nebo to řeknou na rovinu.

Já mám rozepsaný románek "mých 32 konkurzů" ~:-D (rok 2008 po MD a "stará") a dneska si vyčítám, že jsem nebyla ve všech případech ostřejší. Někdo mi vštípil, že nemít práci? vadí! a že si musím nechat všechno líbit a hrát ty hry na to, jak mě zajímají hydroizolace nebo něco podobně fascinujícího.

Kdybych zalovila v kloboučku se zážitky, tak jednou jsem dělala pohovor a celou dobu jsem mluvila ženský do zadku, ani se na mě nepodívala, jindy mi volala personalistka, že mě bere, ale musím se ještě představit kladenskému vedení a to bezpodmínečně hned(s rezervou dojezdu), takže jsem sedla do auta a jela, v Berouně (jela jsem z Plzně) jsem přijala v rychlosti 160km/hod hovor, že se to ruší a víckrát se neozvali. Jednou jsem strávila 2 hodiny s personalistou a už jsme probírali metodiku a směrnice, vytvářeli procesy a málem jsme si tykali. Když jsme se loučili, povídá mi "Těším se na spolupráci a pozdravujte Milušku, mrk, mrk" Upsss, jakou Milušku???" Prostě hošan si mě spletl s tou "nejlepší kandidátkou" ~t~

Tvářit se, že trh práce tvoří bystří a féroví zaměstnavatelé zastoupení osvícenými personalisty, které si musí zaměstnanec zasloužit a být chytrý, je prostě pitomost:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.