| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Epepe, mám dva gymnazisty doma, předpokládám, že na gymplu jsou přibližně stejní

ano, ani ty moje nebaví dělat všechno a taky k tomu nevidím důvod, aby se matematik zabýval extra biologií, splní ji za deset minut, nemusí se tím otravovat hodinu jak ve škole, druhý zase nesnáší matiku, ale maká na biologii, každý dělá to, co ho baví a čemu se chce věnovat

jako učitelka vidím, že chytrým dětem - gymnázium pro takové je - to nedělá potíže, dokonce ani jiným než mým ,jsem v kontaktu se svými bývalými žáky na gymplu, v pohodě

na ZŠ je to mnohem víc o rodině, náš osmák loni potřeboval opravdu hodně dohledu, letos ne - je to průměrný děcko, chce jít na školu s maturitou nebo bez, nemá naše geny, má dys, má poruchu pozornosti a spoustu dalších potíží
přesto se ráno sedne k práci a udělá ji, pak má online, pak dodělá co je potřeba

já bych ty děcka tak nepodceňovala, ani bych to neviděla tak černě, je to o rodině, o nastavení rodiny, mnohem víc než co jinýho, a samozřejmě musí škola zadávat a kontrolovat rozumným způsobem práci

flákač flákačem zůstane, s tím nic nezměníme, děti se do školy většinou těší, ale ne všechny, bez ohledu na to, jak se jim teď chce pracovat, těší se na spolužáky a srandu ve škole, učení takto většině nevadí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.