| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Okolíku, jenže já vidím potíž v tom, že nikdo ti neřekne, na jak dlouho se tu máme zavřít. A jestli to vůbec pomůže, to hlavně! Na jaře jsme se tu všichni zamkli a jak to dopadlo, víme. Kde je studie, jak moc pomáhají roušky? Kolik lidí se nakazí v Kauflandu? Jak je to ve školách? Jinde v jiných zemích roušky nesundali ani v létě a "vesele" nás teďka následují. Mně osobně se děje prd, ale je tu i ekonomická stránka věci. Nemyslím teď ty nájezdy do obchodů před Vánoci, přičemž tedy takový Globus a další mají Vánoce už teď. Tuto spravedlnost vůči majitelům krámku ponechme stranou. Mně prostě chybějí zásadní informace, plán, jednou se rozvolňuje při R 0,8, pak je to zase ještě moc nebo je to cinknuté, s číslama tam žonglujou, až to není hezký a lidí šílí.
Vánoce si udělej, jaké chceš, přece nebudeme rezignovat na všechno pěkný. A zkus si položit otázku, jestli ti opravdu záleží na úplně každém příbuzném, kamarádovi, známém, úplně všech lidí v ČR včetně mě. A jestli máš nějakou možnost reálně ovlivnit jejich osud.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.