| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, to víš, že by se sport hodil, ale za celou dobu jsem nenašla žádný, navíc ani nemám z čeho vycházet, já vůbec sportovní nejsem, hubená jsem byla vždycky od přírody, mění se to až počtyřicítce (docela dost), zato aspoň chodím, vždycky to byly tůry, výlety, v dětství turisťák, později vandry, a tak teď chodíme spolu.
Mu to vyloženě postačuje, je šťastný, když vidí paprsky mezi stromy, hřib zasypaný v listí, vinoucí se potůček atd.
Jinak má dost plnou hlavu, nevím čeho, tak jsem ráda, že aspoň kouká kolem sebe. No a pravidla sportu se tam nevlezou, ani nemá rád grupy, že by byl něčeho součástí, a taky nemá rád autisty, tak těžko ho dát někam.
Za těch třináct let mi z toho vycházel jedině nějaký bojový sport, jeden na jednoho, i by byli pomocníci, chlapi ochotní, co trénujou kikbox nebo karate, ale to je zas úplně proti - všemu, prostě někoho praštit mu hlava nebere.
To bych mohla psát do půlnoci, prostě nám zbývá jen to chození, ale chodit kolem baráku neba, tak výlety. Dost mi pomáhá, že máme tu chatu (svokra tam jezdit nebude) a že dnes máme ten google a gps a všude stezky, zajímavá místa se díky nim tolik neskrývají a já je snadněji najdu.
Třeba teď jsme se vrátili z procházky z Vřesiny u Hlučína, to je vv poslední době naše oblast, jsou tak krásné lesy, samé bunkry, hodně kešek, zákopy z války, Rotschildovy studny..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.