| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych řekla, že teď jsou víc lidi pod časovým tlakem. Musí toho víc stihnout. Jako jo, máme spoustu vymožeností, spoustu pomocníků v domácnosti, ale ten život je hektičtější, větší nároky ve většině oblastí a tak proto toto omezení je k naštvání, jelikož lidi budou muset někde trávit ve frontě zbytečný čas, který jim pak bude chybět. Hele, já mám teď rozfrcný online doučování do celýho dne tak, že nevím, kdy vlastně budu stíhat nakoupit, když musím počítat s tím, že budu někde zbytečně trčet ve frontě na vozík. Navíc menší potraviny, řezník i ovoce a zelenina zavírají v 17. hodin a to já mám padla. A k večeru v Lidlu a Penny už celkem nic nemají, nedoplňují, nedopékají. Jako jo, budu mít čas mezi online, ale než se dopravím, než si vystojím fronty a než nakoupím a dostanu se zpět domů, to nemůžu risknout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.