| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Manko, ony jsou stále otevřené POUZE supermarkety a kytky a drogerky a lékárny.
Takže se to tak trochu utáhlo, ale malé obchody třeba s botama a papírnictví a hračky se neotevřely.
Proto lidi třeba i pro pitomou obálku nebo sešit jsou do Kaufu a spol.
I pro bačkůrky, knížku atp...pokud tedy nechtějí objednávat přes net...u bot je to prostě dost pitomý...nebo u papírnického zboží za pár korun.

Já se k vozíkům a spol. vůbec nebudu vyjadřovat, je mi to skoro jedno...nakoupím si v masně a pečivo v obchodě s pečivem a prostě počkám, až se (třeba brzy, kdoví) otevře tak, aby to bylo ROZUMNÝ! Nutně potřebuju podzimní boty...čekám. Potřebuju pár obálek a čtvrtku a chtěla jsem si koupit knížku (objednávat jednu nechci).
Ale tak to mám já, spousta lidí to bude mít jinak.

Já se vyloženě vrátila do mladých let, kdy jsem obracela každou korunku a rozmýšlela, co koupit a co ne :)...ne že by mi to úplně udělalo radost, ale zajímavá staronová zkušenost.

A co mi vadí nejvíc nejsou vozíky a zákaz nočního vycházení atd...ale absolutní nesystematičnost a nesystémovost všech opatření komplexně...je to podivná spatlanina čehosi...takový systém náhodných výbuchů nápadů.
"Epidemie" není v rukou primárně doktorů (jako poradců) a toho, co se o epidemii učilo ve škole včetně opatření, epidemiologického plánu (který nebyl) atd...ale nějakých úředníků, kteří jsou podepsáni pod nějakým PESem.
Viděli jste, jací "odborníci" to spatlali dohromady, "odborníci" totálně odtržení od života? Samí PhD...a spol.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.