| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Odrosty nemám, protože ještě nemám žádné šedé vlasy. Vlasy mám už hodně dlouhé, ale mám je husté a vlastně si myslím, že vlasy mám hezké. Rozhodla jsem se, že udělám dobrý skutek, a protože mi opravdu rostou docela rychle, tak je nechám narůst ještě delší a věnuju pro nějakou paruku nějakou ženu třeba s alopecií.
Víno, kavárny a podobně mi nechybí, to neprovozuju moc ani normálně, ale ráda bych se viděla třeba s Angrešt.
Žeru a tloustnu, no v pondělí jsem se opět téměř rozbrečela, když jsem se postavila na váhu, a hned jsem najela na stránky kalorických tabulek a zapisuju jídlo, začala jsem se hlídat. Ale bohužel potřebovala bych zhubnout asi 12 kg a to už je hodně. Ale chci to dokázat.
Učím více než 60 hodin týdně a denně se opravdu oblíkám jako jindy do práce. Takže mám na sobě punčocháče, šaty nebo sukni, ale já takto chodím vždycky. Nesnáším roušky, ušila jsem jich už více než 300 kusů a většinu věnovala někomu. Každopádně když už roušky musím, mám je sladěné s oblečením. Šiju je každý víkend a nosím kousek od nás, kde Armáda spásy rozdává polívku a chleba bezdomovcům.
Úplně mě pohltily online materiály pro studenty a každý týden je vytvářím a fakt si to užívám.
Dělám i jiné dobré skutky a prostě se snažím pomáhat tak, jak můžu.
Naučila jsem se plést na kruhových jehlicích a za poslední dva týdny jsem upletla čtyři čepice a čtyři nákrčníky. A teď pletu šátek.
Co mě opravdu nebaví, je, že jsem extrémně úzkostná a nervózní. A díky tomu se nejsem schopná soustředit na knížky. Takže bohužel nečtu. Chybí mi možnost zajít si do restaurace na jídlo o víkendech, když jedeme někam na výlet. Ale zase si užíváme výletové pikniky. Takže brzo ráno smažím řízky a nebo něco vyrábím a pak jedeme. Propadli jsme discgolfu a hrajeme to fakt hodně. Střídáme různá hřiště a líbí se nám to.
A ze všeho nejvíce mi chybí cestování. Sledování letenek, plánování programu a tak. Chybí mi se těšit na to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.