| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

doufejme, že bude.


To osobní nějak dáváme.. . Pracuji doma, jsem ráda doma nebo ve svém blízkém okruhu, takže tohle dávám vcelku v pohodě, děti máme velké..

Ale.. mám jisté věci ráda a vadí mi, že je nemohu, kdybych náhodou chtěla..

a hrozně, hrozně, nedávám nesystémová opatření, průsery lidí v mém okolí, kterým to likviduje existenci, kadeřnice, maséři.. proč? Ti lidé používají ochranné pomůcky a používali i předtím. Umějí zajistit jednoho zákazníka...

Děti, které trpí nedostatkem sociálního kontaktu, protože nesystémová opatření, nervy mých kamarádek, co nemohou koupit dětem boty bez zkoušení, protože po internetu je to opruz krom toho, že na ně nemají (nesedí -pošta, vrátit - zabalit, poštovné - však víte), protože dostanou 15000 za zavření živnosti, ale 5000 měsíčně jsou odvody sociálního a zdravotního...

Zmatenost seniorů, - dědeček mé blízké osoby do minulého týdne nevěděl, nebo nestihl vědět, proč za ním pomalu půl roku nebyla. Byla.. z okna, jen na sebe mávali.. ale nedovedl mu nikdo vysvětlit, že se to nemělo a dosud nesmí.

Net výuku, kde jsme asi tak 4 hodiny na vzdáleném připojení řešili jak nastavit připojen a úkol a pak jeli někam do nějakého háje, protože nikdo v okolí neměl tiskárnu, aby bylo možné úkol vytisknout... a vyfotit do uměli mobilem..

mne to nejen nebaví, já jsem vlastně pořád nějak naštvaná.. a když se bavím v okolí, tak jsem půl roku poslouchala, že pan premiér dělá co může.. (asi se odstěhuji).. a aktuálně obdobu.. nová situace... No nová situace už skoro 3/4 roku. .do háje..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.