| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nebaví mne nosit roušku, ale zavedla jsem v podstatě trvalý home office, tak ten nákup jednou za týden se dá vydržet. Moc mne nebude bavit ji používat až zase začnu pracovat s dětmi.
Chybí mi páteční posezení v rockovém klubu - ale mám výhodu, že páteční rock si pořád můžu pustit alespoň s manželem, hůř jsou na tom ti, co jsou sami.
Chybí mi možnost se jít najíst na výletě, zvlášť teď v zimě.
Chybí mi setkání s dětmi, které se bojí, aby nás nenakazily po pobytu v rizikovém prostředí a vadí mi minimalizace kontaktů s našimi rodiči, které zase nechceme nakazit my.
Chybí mi bazén a sauna, minimálně u sauny zvažujeme pořízení nějaké malé domů.
Chybí mi setkávání s přáteli a širší rodinou - máme velký dům a vždycky se u nás pořádala většina větších akcí.
Chybí mi takové kraviny, jako mít možnost na tři dny utéct z domu při rekonstrukci - možná bych stejně nezmizela, ale každý večer by tu byla MOŽNOST se sebrat, pěšky ujít kilometr a být v čistém a s naservírovaným jídlem:-)

Kupodivu mi nijak zvlášť nechybí kultura a naše návštěvy někoho, i výše uvedené aktivity návštěv u nás bych uvítala možná v menším rozsahu, než byly dřív. Jednak už je to možná věkem a měla jsem opravdu velký binec nejen sama v sobě ale i ve svých věcech, na likvidaci následků 30 let hodně hektického životního stylu mi těch pár měsíců zatím nestačilo - do června jsem dělala daně, o prázdninách při uvolnění tábory a teprve od znovu uzavření v říjnu se prokousávám starými resty.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.