| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ja jsem tu rousku mela, jednorazovou - protoze vim, ze mi vzdycky obarvi ty tkanicky, hned sla do kose
ten stit je fakt na nic, ty kapenky nejdou dopredu, ale vsude okolo ano, vzhledem k tomu, ze jsem vzduch dychala pres hodinu, tak blby a snazila jsem se mit zavreny oci, coz muselo pusobit komicky, kdyz ti meje hlavu, tak se naklani az k tobe, byla to tortura, cekala jsem az skonci
je mi celkem jedno jaky mela vir, ale nejaky mela, nevim, zda to muj organismus precka, uz takhle po nem chci dost,
tema neni kadernik nebo misto meho pobytu
tema je, ze lidi jsou neohleduplny a nechapou, ze s kaselm a rymou se mezi lidi nechodi, tohle skutecne nebyla alergie, nevim jake porady by museli bezet v televizi a jakou edukaci by lidi museli mit, aby vedeli, ze proste se sedi doma,

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.