| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neznámá, s tím nožem...syn měl taky tendenci jednu dobu ten nůž obracet a to se ostrým nožem učili krájet už ve speciální školce někdy sotva v 5 letech...a stejně jsem mu to musela doma připomínat, aby si to hlídal...a trénovali jsme to průběžně...on miluje tvrdý sýr, jen tak samotný, nakrájený na kostičky, takže když vždycky přišel, že by si dal sýr, tak jsem dělala v kuchyni něco jiného a jeho jsem nechala, ať to vedle mě zkouší, když bylo potřeba, tak jsem mu připomenula, na co má dát pozor...pořídili jsme v Ikea ten dětský nůž, má dobře tvarované držátko a kulatou špičku a je hned na první pohled jasné, kterou stranou má krájet...a s tím se to naučil...pravda, varnou konvici odmítá používat doteď, radši si dá něco studeného a nebo si ohřeje v mikrovlnce mlíko...ale vařit nic zatím doteď nechtěl zkoušet...on je ten typ, že když bude mít hlad, tak popadne suchý rohlík, nebo najde ve lednici, nebo ve špajzu něco, co se vařit nemusí a je vyřešeno~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.