| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn mi jel vyzvednout balíček a když dával přednost z vedlejší silnice, tak auto, které jelo z hlavní a odbočovalo tam, kde stál syn, si moc najelo a nabouralo do syna. Syn je z toho špatnej, má řidičák krátce a stalo se mu to vlastně u nás ve městě, když navíc stál. Vyměnili si kontakt a pán prý bude volat. Jméno neví. Já tomu vůbec nerozumím, ale vidím, že ta umělohmotná část vepředu, jakoby dole pod poznávací značkou je celá prasklá až "za roh" směrem ke dveřím řidiče. Nevím, jestli nemůžou být zevnitř poškozený třeba světla nebo prostě jaká může být vlastně škoda. Jak mám postupovat. Co byste udělali vy? Pán prý o sobě řekl, že je automechanik, že to opraví, ale jak mám věřit, že udělá všechno a dobře. Auto od pondělí bude denně potřebovat do práce. Je pojízdný, ale nemůžu si dovolit ho nechat někde stát v dílně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.