| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lei, tak rodič to někdy pozná, někdy nepozná, jestli se tím děti trápí. Skoro bych řekla, že většinou nepozná a dělá si, co považuje on za nejlepší. Proto pak taky většina rodičů chce své děti vychovávat jinak, než jejich rodiče. Tvou rodinu neznám a nechci se ti do toho plést. Jen se mi právě nelíbí tvoje radikalita - "rozpliznutí vánoc" vnímáš ty, já třeba ne. Nikdy jsem si nevšimla, že by mým dětem škodilo, že mají besídky, mikuláše a i vánoce několikrát - něco doma, něco u babiček, něco na kroužku, něco ve škole. Pořád jsou dost inteligentní, aby rozlišily, kdy je štědrý den, kdy je Mikuláš a kdy se jede na zdvořilostní návštěvu. Z dárků mají pořád stejnou radost a váží si jich tak, jak by děti měly - užijí si je, potěší se. Na některé zapomenou, některé rozbijou. Osobně fakt nic špatného nevidím na tom, co ty jsi pojmenovala a je mi jedno, jestli děcka slupnou kalendáře hned nebo si je šetří.
Prostě mi to nevadí a nevidím na tom nic závadného, žádnou rozplizlost nevnímám. Velké jsou čím dál skromnější a malá se těší jako malá - strašně. Třeba dnes odpoledne už zabalila asi 8 dárků pro sestry a dyndá další. Mě to neotravuje a aspoň jí ukážu, jak to asi vypadá, když máš vymyslet a připravit dárky pro hodně lidí.
A seznamy naopak vyžaduji. Máme hodně příbuzných, tak každý koupí jeden a je vyřešeno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.